A.s. zaterdag 6 juni is er rond 15:00 uur een extra carillonbespeling in Veere. Er zal veel herkenbare muziek klinken.
Het uurwerk is helaas nog steeds stil vanwege het wachten op de revisie van een aantal onderdelen. Daarom worden er in juni drie extra bespelingen gegeven door stadsbeiaardier David van der Vlies naast de wekelijkse bespeling van het carillon op donderdag van 12u.-13u. Ook zijn de data met de musici, uit binnen- en buitenland, voor de 5 zomeravondconcerten bekend.
4 juli Jan Verheyen, beiaardier in Hasselt en Neerpelt
11 juli Dina Verheyden, beiaardier in Mechelen en Puurs & Richard de Waardt, beiaardier in Tholen en Rotterdam, quatre-mains programma
18 juli Mathieu Polak, beiaardier Erasmus Universiteit Rotterdam en Bunschoten-Spakenburg
15 augustus André Kukolja, beiaardier in Zeist en Vught
22 augustus David van der Vlies, stadsbeiaardier Veere
Deze concerten zijn op zaterdagen van 19u.-20u. Er is voor luisteraars een luistertuin waar stoelen klaar staan, het programma wordt afgedrukt en de verrichtingen van de beiaardier zijn live op een tv-scherm te volgen. In de luistertuin wordt heel even het programma voor de bespeling toegelicht.

