
Museum Veere – 6 april a.s. van 11 tot 17 uur
Tijdens de Kerstmarkt op 9 en 10 december 2023 in de Grote Kerk te Veere werden er door de familie Den Beer Poortugael ingelijste foto’s, gemaakt door Leonard den Beer Poortugael, verkocht. De foto’s omvatten tal van Veerse personen, groepen van personen, straat- en havenbeelden, kortom beelden van het Veerse leven. Veel van deze foto’s hingen in de etalage of aan de muren in de winkel van Leonard op de Markt.

Het restant van de foto’s is door de familie geschonken aan de Stichting Vrienden van het Museum Veere voor verdere verkoop ten bate van de Vriendenstichting en dus voor het Museum Veere.
Op 6 april a.s. wordt het restant van de foto’s uitgestald in de Alma-kamer van Museum Veere in de Schotse Huizen voor verkoop.
Kleine foto’s € 3,00 en grote foto’s € 6,00. Toegang tot de Alma-kamer is gratis. Verkoop van koffie en cake ten bate van Museum Veere.
